Charakterystyka różnych folipaków z nadrukiem

1160
0
Share:

Rodzaje poszczególnych foliopaków kurierskich z nadrukiem

Foliopaki kurierskie są nowatorską, niesłychanie funkcjonalną oraz najlepszej jakości formą opakowania paczek kurierskich. Dzięki nim możemy być pewni, że zabezpieczony towar przybędzie do adresata bez szwanku. Co sprawia, że foliopaki z nadrukiem są tak dobre oraz w jakich odmianach występują?

Czym cechuje się foliopak kurierski?

Należałoby objaśnić na początku czym foliopak z nadrukiem, czy też inaczej koperta kurierska, jest. Jest to opakowanie wykonane z markowego surowca polietylenowego, który to ma właściwości mocno niewrażliwe na faktory fizyczne. Foliopaki kurierskie specjalnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa oraz 100% pewności są wykonywane z potrójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem


Zwyczajne foliopaki są nadzwyczajnie rozpowszechnioną formą opakowania nadawanych paczek przez firmy kurierskie. Zawdzięczając temu, że mają różnorakie wymiary możliwe jest opakowanie przedmiotów o niewielkich, jak i zdecydowanie większych rozmiarach. Jakby tego było mało polietylen, z jakiego foliopak kurierski jest skonstruowany zabezpiecza przewożony produkt przed wodą, płowieniem czy też innymi czynnikami, które mogłyby nadwyrężyć opakowany pakunek. Jakby tego było mało koperta kurierska z nadrukiem jest gładkim workiem, który zawsze jest hydrofobowy, co znaczy, iż bez problemu można również transportować przesyłki podczas gradu czy padającego śniegu z deszczem. Formą na zabezpieczenie tradycyjnej koperty kurierskiej jest pasek klejący, który powoduje, iż przesyłka dojedzie do adresata w całości.

Koperta kurierska z uchwytem

Foliopaki kurierskie zaopatrzone w uchwyt są praktyczniejszą odmianą podstawowego foliopaku kurierskiego. W następstwie, iż koperta kurierska została zaopatrzona w rączki można ją bezproblemowo przenosić. Wyjątkowo istotne zaczyna być to w sytuacji, kiedy dostarczany produkt jest olbrzymi gabarytowo. Budulec, z którego przygotowany jest ten rodzaj koperty kurierskiej to także najwyższej jakości polimer etenu, który zachowuje się tak, jak opisany w przypadku foliopaku kurierskiego tradycyjnego – czyli – zabezpiecza przed oddziaływaniami mechanicznymi oraz zewnętrznymi. W taki sposób, jak i foliopak standardowy, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z rączką posiada paseczek z silnym woododpornym klejem, który profesjonalnie osłania paczkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z fałdą denną

To najbezpieczniejsza metoda zabezpieczenia sprzętów, które to są wysokie plus wiele ważą. Dzięki unikatowej fałdzie w dolnej części koperty, ma ona możliwość pomieścić wiele więcej niż zwyczajna koperta kurierska lub foliopak kurierski opatrzony rączką. W kwestii materiałów – również zastosowany został tutaj polimer etenu, który gwarantuje najlepszą jakość i z tego powodu pełne bezpieczeństwo.

Odmienne rodzaje foliopaków kurierskich sprawiają, że potrafimy nadać w nich na prawdę jakąkolwiek przesyłkę, niezależnie od gabarytów. Bynajmniej nie musisz się już martwić o to w co zapakować do wysyłki cenne dokumenty, fikuśne szpargały czy też ubrania.

Tekst opublikowała firma: http://kmz-polska.pl/

Share: